Cisco 1900W Power Supply - PWR-C1-1900WAC-UP
Product code: UK-CIS-PWR-C1-1900WAC-UP
Condition: New
Request A Quote
SSL Secure Payment
Cisco 1900W Power Supply - Plug-in Module, Hot-pluggable - 120 V AC, 230 V AC Input -56 V DC Output - 1900 W