Razer GaN Power Adapter - 280W - RC30-04230300-B3U1
Product code: UK-RAZ-RC30-04230300-B3U1
UPC: 811254021570
Condition: New
Request A Quote
SSL Secure Payment
Razer GaN Power Adapter - 280W - 280 W - 120 V AC, 230 V AC Input - 19.5 V DC/14.40 A Output