HPE Intel Xeon Silver 4116 Dodeca-core (12 Core) 2.10 GHz Processor Upgrade - 866532-B21
Product code: UK-866532-B21
Condition: New
Request A Quote
SSL Secure Payment
HPE Intel Xeon Silver 4116 Dodeca-core (12 Core) 2.10 GHz Processor Upgrade - 16.50 MB L3 Cache - 12 MB L2 Cache - 64-bit Processing - 3 GHz Overclocking Speed - 14 nm - Socket 3647 - 85 W